İNGİLİZCE DİLBİLGİSİ, GRAMER

Bu dersimizde ingilizce öğrenmenin kolay yolu, ingilizce dilbilgisi konu anlatımı, ingilizce gramer, ingilizce dersleri, ingilizce cümleler, ingiliz düşünce sistemiyle ingilizce öğretimi, ingilizce cümle kurma kuralları, ingilizce gramer dersleri gibi konuları ele alacağız.

         Dünyamızın giderek küçüldüğü teknoloji ve iletişim araçlarının devleşip sıklaştığı günümüzde, İngilizce'nin önemini hemen her alanda hissetmekteyiz. İş dünyasında, toplumlar arası kültürel ilişkilerde, ekonomik alışverişlerde, bilgisayarlarda, tv programlarında, izlediğimiz filmlerde, hatta şarkılarda bile ortak dil İngilizce. Öyleyse geleceğin aydınları olarak bir dili hele bu dünya dili İngilizce'yi konuşuyor olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olmamız lazım. Ayrca elinizde üniversite diploması olmasna rağmen, iş için başvurduğunuzda tüm kapıların İngilizce bilen eleman arıyoruz' diye  yüzünüze kapanmasını istemiyorsanız İngilizce'yi  öğrenmemiz gerekir diye düşünüyorum.Böylelikle hem bir yabancı kültüürn özelliklerini ve hem de bir yabancı dil bilgisini öğrenmiş olacaksınız.Sanırım bugünün dünyasında bunların ne kadar önemli ve gerekli şeyler olduğunun farknda olmayan yetişkin insanlar yoktur.Bu genel bilgilerden sonra derslerimize başlayabiliriz.


Detaylı İngilizce Grameri, Videoları ve Testlerine Sağdaki Menüden Ulaşabilirsiniz.İLGİLİ KONULAR


ÜCRETSİZ KPSS VİDEO DERSLER, TESTLER BURADA TIKLAYINIZ


BENZER KONULARI SİTE İÇİNDE ARAYIN
  • SİTE İÇİ ARAMA
  • Kariyerdersleri.com
  • KATEGORİLER
  • HAKKIMIZDA
"Irkçılığa çağıran Bizden değildir; ırkçılık için savaşan Bizden değildir; ırkçılık üzere, ırkçılık uğruna ölen Bizden değildir." Hadis-i Şerif (Müslim, İmâre 53, 57, hadis no: 1850)
KPSS MATEMATİK KPSS GEOMETRİ KPSS VATANDAŞLIK KPSS TÜRKÇE KPSS TARİH KPSS COĞRAFYA
İNGİLİZCE ALMANCA İTALYANCA KARİYER OYUN BİLGİSAYAR YAZILIM BİLGİSAYAR NETWORK
BİLGİSAYAR DONANIM BİLİŞİM TERİMLERİ CİLT VE CİLT BAKIMI HASTALIKLARIMIZ İNSAN VÜCUDU NEDİR